Madam Lotte

Live your Life to the Fullest

Doe een wens: Ticker FFH Actie 2019 (vanaf 16 september)

Getekende wensen bij Wish something – Ticker

Woensdag 22 januari.

13.00 uur: Sina Vornholt van Hessisch Lichtenau Draaitafel – gewonnen
10 uur: Hans Peter Gerhardt uit Weiterstadt,
Lasapparaat – gewonnen

7 uur: Jaqueline Remmert uit Pfungstadt, borstlift – gewonnen
Dinsdag 21 januari.

  • 16 uur: Badkamermeubels, Cornelia Krause uit Staufenberg – gewonnen.
  • 13.00 uur: Bianca Breuer uit Dietzenbach, leeuwentatoeage op haar dij – won
  • 10 uur: Ingrid Groß uit Neu-Isenburg, luifel voor balkon – gewonnen
  • 7 uur: Bianca Fischer uit Mannheim, Tempur-matras – gewonnen.

Vrijdag 17 januari.

  • 16.00 uur: Steffi uit Groß-Gerau, sneakers uit Gucci
  • 13.00 uur: Sabine Metz uit Oberursel, e-scooter – gewonnen.
  • 10 uur: Thorsten van Fuldatal, messenset van Tim Mälzer – gewonnen.

Donderdag 16.01.2020

  • 5:00: Kathrin Münzenmeier uit Taunusstein, Fitbit Inspirator HR in het zwart – gewonnen
  • 16:30: Mark Bauer, twee studententickets van de KVG – niet gebeld
  • 1:00: Kinderwagen Florian Reichert – gewonnen
  • 10 uur: Katja von Holten, vaatwasser – gewonnen.
  • 7 uur ‘s ochtends: Karina Siebert, auto voor oma – gewonnen.

Woensdag 15 januari.

  • 16.00 uur: Daniela van Rödermark: Kinderbureau – gewonnen
  • 13.00 uur: Bernd Wiedelbach uit Hünfeld, volautomatische koffiemachine van Siemens – gewonnen.
  • 10 uur: Nesrin Sauer uit Lorsch, skihelm – gewonnen.
  • 7 uur: Matthias Scherer Gründau Makita afkortzaag – gewonnen

Dinsdag 14.1.2020

  • 10 uur: Marion Möhnkeier, overname van de kosten voor de beugel van de dochter – gewonnen.

Maandag 6 januari.

  • 7 uur: Wintervakantie, Lydia Dietrich uit Ginsheim-Gustavsburg – gewonnen.

Vrijdag 20 december.

  • 16.00 uur: Nadine Rüttiger uit Dreieich, reis naar Wenen
  • 13.00 uur: Nadine amöneburg
    Rijlessen
  • 10 uur: Thorsten Zimmer uit Riedstadt, Sonos Smartspeaker.
  • 7:00: Daniela uit Bad Salzschlirf, driegangen kerstmenu voor 13 personen

Donderdag 19.12.2019

  • 16.00 uur: Miriam schuck uit Aschaffenburg, Iphone 11 pro
  • 13 uur: Anett Peters van sinntal, 8 schommelstoelen voor de eetkamer
  • 10 uur ‘s ochtends: Martin Pass, Göttingen, eerste babyuitrusting.
  • 7:00: Erika Ortwein uit Marburg, 2 mensenhaarpruiken

Woensdag 18.12.2019

  • 16.00 uur: 1000 Euro voor nieuwjaarsuitrusting
    Sabrina uit Frankfurt
  • 13.00 uur: Nane uit Kassel, Go Pro Kamera
  • 10 uur: Otto Neubert uit Bad Soden Saalmünster, wijnkoelkast
  • 7 uur: Sarah van Butchers. Poppenhuis voor dochters

Dinsdag 17 december.

  • 16.00 uur: Annemarie, 2000 Euro voerbon voor dierenasiel in Lauterbach
  • 13 uur: Jessica uit Wiesbaden , Overnachting in de Glasiglu in Finland
  • 10:00: *Berit Weil* van *Frankfurt, kostendekking Babir voor 1 jaar
  • 7 uur: Fiat 500, Lorena uit Neu-Anspach.

Maandag 16 december.

  • 4:00: Sandra Zimmermann uit Herbstein, Elektrische radiator met handdoekhouder
  • 13 uur: Sandra van Fuldatal, automatisch zelfreinigend kattentoilet
  • 10 uur: Björn Schleucher uit Lützelbach, 1 week Mallorca
  • 7 uur: Marisa Drescher uit Langenselbold, 13e maandsalaris.

Fr. 13.12.19

  • 16.00 uur: PlayStation, Adrian Kettenberger van Herborn
  • 13 uur: Sabine van Rodgau, witte piano
  • 10 uur, Svenja Eichler uit Gründau, weekend in Disneyland.
  • 7:00 uur Detlef Schlag / Westerwald Aanhangwagen met hoog dekzeil

Donderdag 12 december.

  • 16.00 uur: Jasmin Gießen, bioscoopzaal
  • 1pm: Frank Schneider, Samsung Galaxy horloge
  • 10 uur: Golfclubset Lars Liesche uit Edermünde
  • 7 uur: Nieuwe alpaca, Sabrina jahl uit Rodenbach

Woensdag 11 december 2019,

  • 4:00: Tatjana Nowak uit Reinheim, wandmeubel
  • 13.00 uur: Ines Ali uit Runkel. 1 dag op de speelplaats voor mannen
  • 10:00: Vera Krämers van Niestetal, volautomatische koffiemachine
  • 7 uur: Hanrui ju, schaatsen Frankfurt

Dinsdag 10 december 2019,

  • 16.00 uur: Kirsten uit Gladenbach, beginnerscursus klimmen
  • 13.00 uur: Wasmachine van Miele
    Josefine uit Hungen – gewonnen
  • 10 uur: Nicole fissler van Greifenstein, verwarmingsbank voor 1500 euro
  • 7 uur: Benjamin Fröhlich, nieuw-Ansbach, 2 weken vakantie Spanje

Maandag

16.00 uur: Thomas Kutsch Marburg
Koptelefoon voor zijn dochter
13.00 uur: Oberirsel Jessica Schleicher 1.000 euro voor nieuwe lingerie
10 uur: Miren Müller uit Großenlüder … zuigrobot

7:00: Oliver Schulz, Fulda, Gas Grill Eintracht Frankfurt – gewonnen

Vrijdag 6 december.

  • 16.00 uur: Wisselende tafel, Sabrina Hamel uit Wolfhagen
  • 13.00 uur: Nadine frischmann uit Mainz, binnendia.
  • 10 uur: Elaida Gündez uit Bacharach, Dogscooter
  • 7 uur: Phil-Marvin van Bussek, kerstverlichting.

Donderdag 5 december.

  • 16.00 uur: Backshot biljarttafel voor Claudia uit Idstein
  • 13 uur: René Grep van Fuldatal, kachel
  • 10:00: Martin Reuß uit Bad Salzschlirf, cursus paragliding
  • 7 uur: Gerd Müller uit het Rosental, winterjassen Jack Wolfskin

Woensdag 4 december.

  • 16.00 uur: Denise Zieger, huwelijksreis.
  • 13 uur: Hoekaquarium, Michaela Hufnagel uit Rodgau.
  • 10 uur: Nadine Weber uit Limesheim, 2000 liter stookolie.
  • 7 uur: Natascha Stiens, Smartphone

Dinsdag 3.12.2019

  • 16.00 uur Ricarda
    Usingen, absorptie van extra kosten
    13 uur: Nicole Becker van Romrod,
    Keukenhulp voedselverwerker
  • 10 uur: Andreas Fritz uit Volkmarsen, skivakantie
  • 7 uur: Koelkast voor Sascha uit Trebur

Maandag 2 december.

  • 4:00: Katrin Seitz uit Birstein, bril van Marco Polo
  • 13.00 uur: Ingo an Apple horloge serie 5, Hofheim
  • 10 uur: Jerina Wever van Nidderau, Samsung TV
  • 7 uur: Bettina Kühn uit Rottenberg, honden- en kattenvoer voor 1 jaar.

Vrijdag 29 november. Tekeningen –

Donderdag 28 november.

  • 16.00 uur: Juicer voor Verena uit Lich
  • 13 uur: Langlaufen Fischer Speed Max, Annabelle uit Bad Homburg
  • 10 uur: Vrijstaande brievenbus, Christine Althaus uit Kirchhain
  • 7 uur: Christiane Hübner uit Lautertal, 4-persoonsbank.

Woensdag 27 november.

  • 16.00 uur: Segway, David Fehling uit Schwarzenborn.
  • 13.00 uur: Lena uit Glauburg, jaarlijkse levering van luiers
  • 10 uur: Thomas Koch uit Hosenfeld, Apple iPad
  • 7 uur: Vakantie in Thailand, Tamara Koop uit Obertshausen

Dinsdag 26 november.

  • 16.00 uur: Andreas van Wildeck, houtkloofster – gewonnen
  • 13.00 uur: Kuurbadvoucher voor Irina uit Bad Sooden-Allendorf – gewonnen
  • 10 uur: Miriam Schreiber uit Neuenstein, Siemens inductiekooktoestel – gewonnen.
  • 7 uur: Martina Futh uit Großalmerode Reparatie van de timingketen – gewonnen

Maandag 25 november.

  • 16 uur: Carina Gröll van Friedberg, Apple MacBook Pro, 13 inch – gewonnen.
  • 13.00 uur: Natalie van Homberg Ohm, heteluchtfriteuse van Philips – gewonnen.
  • 10 uur: Rafi Naschid uit Taunusstein, polshorloge – niet genoemd.
  • 7 uur: Jennifer Babtiste uit Pohlheim, trainingspakken – gewonnen.

Vrijdag, 22.11.19

  • 16.00 uur: Julia Marie Stroh uit Darmstadt, sleutelhanger met hondenpootprint – gewonnen
  • 13.00 uur: Christoph Kaufmann uit Kirchhain, accu stofzuiger – gewonnen
  • 10:00: Maik van Homberg Efze, Samsung Galaxy S10 – gewonnen
  • 7 uur: Melanie uit Waldkappel, Thermomix – gewonnen

Donderdag 21 november.

  • 16.00 uur: Melanie Spieß uit Hünfelden, visuele intercom. – gewonnen
  • 13 uur Murat van Cölbe, boxspring bed – gewonnen
  • 10 uur: Diana Lange uit Riedstadt, luxe toilet. – gewonnen
  • 7 uur: Thomas uit Wettenberg, Nikon spiegelreflexcamera met één lens. – gewonnen

Woensdag 20 november.

  • 4:00: Manuela Grogel uit Wiesbaden, home cinema systeem – gewonnen
  • 13.00 uur: Victoria uit Philippsthal, Ugg Boots – gewonnen
  • 10.00 uur: Claudia Troldenier uit Freigericht, crosstrainer – gewonnen
  • 7 uur: Sabrina van Nidda, zangles. – gewonnen

Dinsdag 19 november.

  • 4:00: Marvin Urich van Höchst in het Odenwald, 5 massieve kubieke meter brandhout – gewonnen
  • 13.00 uur: Stefanie Fülling, overname van renovatiekosten kelder – niet genoemd
  • 10 uur: Michael Hans uit Mainz, Balthasar-fles (12l) champagne uit Moet – gewonnen.
  • 7 uur: Markus Peppler uit Lautertal, massagestoel – gewonnen

Maandag 18 november.

  • 16.00 uur: Jana uit Darmstadt, krabpaal. – gewonnen
  • 13.00 uur: Natalie van Edermünde, Samsung-televisie – gewonnen
  • 10 uur: Sandra uit Münster, 1 jaar cosmetica kosten – gewonnen
  • 7 uur: Stefan Neubert uit Schotten, stofzuiger. – gewonnen

Vrijdag 15.11.2019

  • 16.00 uur: Volautomatische koffiemachine, Patrick uit Marburg – gewonnen
  • 13.00 uur: Mario van Hadamar, heggenschaar van Stihl – gewonnen
  • 10 uur: Karin Schilling uit Karlstein, verdere opleiding tot voedingscoach. – gewonnen
  • 7 uur: Lisa Hagedorn uit Großkrotzenburg, weekend in Londen en 2 kaartjes voor Robbie Williams. – gewonnen

Donderdag 14 november.

  • 16 uur: Markus Topf uit Lauterbach, garagedeur 2500€ – gewonnen
  • 13.00 uur: Andreas Heil uit Birstein, bewakingscamera’s – gewonnen
  • 10 uur: Katrin ober uit Idstein, Chloe handtas. – gewonnen
  • 7 uur: Burhan uit Heppenheim, Apple iMac – gewonnen

Woensdag 13 november.

  • 16 uur, Kristin van Fernwald, kinderverjaardagsfeestje Jump’n’Fly – gewonnen
  • 13 uur: Anke Zettel uit Bad Hersfeld, afzuigkap – gewonnen
  • 10 uur: Saskia van Rimbach, skivakantie voor 1700€. – gewonnen
  • 7 uur: Nieuwe man voor Manuela Wagner uit Frankfurt – gewonnen.

Dinsdag 12 november.

  • 16.00 uur: Karl Heinz uit Herbstein, winterbanden – gewonnen
  • 13.00 uur: Uschi uit Miehlen, overname van de veterinaire kosten voor de reddingshond. – gewonnen
  • 10 uur: Maximiliaan uit Hünfeld, Beamer – gewonnen
  • 7 uur: Dittmar uit Kassel, racefiets – gewonnen

Maandag 11 november.

  • 16 Uhr Jan Zilinski uit Frankfurt, tandheelkundig implantaat – gewonnen
  • 1 uur ‘s middags Malwin uit Butzbach, lentewieg voor tweeling – gewonnen
  • 10:00: Marc van Grebenau, Modelvliegtuig – gewonnen
  • 7 uur: Christine van Zeilhard, badkuip – gewonnen

Vrijdag 8 november.

  • 4:00: Sandra Beilreich uit Mainz, Verplaatsingskosten van 2000 € – gewonnen
  • 13.00 uur: Draaischijf voor Marcel Löwen uit Bad Gandersheim – gewonnen
  • 10:00: Maria uit Großalmerode, luiaard adoptie – gewonnen
  • 7 uur: Laura Leer uit Hohenahr, nieuwe voordeur – gewonnen.

Donderdag 7 november.

  • 16.00 uur: Alina Paladuna uit Kassel, iPhone 11 – gewonnen.
  • 1:00 p.m. Cedric Denk aan Niederaula, Boomstamtafel – gewonnen
  • 10 uur: Thomas Schneider uit Nieder-Olm, Thermomix. – gewonnen
  • 7 uur: Jan van Birstein, radio’s voor tractoren – gewonnen

Woensdag 6 november.

  • 16.00 uur: Oksana van Gelnhausen, wimperverlengingscursus – gewonnen
  • 13.00 uur: Sebastian uit Schöffengrund, familievakantie op Fuerteventura – gewonnen
  • 10 uur: Thomas Weier uit Liebenscheid, glazen balustrade – gewonnen.
  • 7 uur: Sibylle van Geisa-Borsch, Mini One – gewonnen.

Dinsdag 5 november.

  • 4:00: Apple Airpods Pro, Markus Fehling uit Eschwege – gewonnen
  • 13.00 uur: PS 4 Pro, Tim uit Dillenburg – gewonnen.
  • 10 uur: Aanhangwagenkoppeling voor Waldemar Dietrich uit Gemünden – gewonnen
  • 7 uur: Velux daglichtspots, Sabine uit Bellheim – gewonnen

Maandag 4 november.

  • 16.00 uur: Webasto standkachel, Kevin uit Lahnau – gewonnen
  • 13.00 uur: Alarmsysteem, Michelle Gonta van Nidda. – gewonnen
  • 10 uur: houten paard, Mareike uit Taunusstein – gewonnen
  • 7 uur: 4000€ schuldaflossing, Sabrina van Babenhausen – gewonnen

Vrijdag 1 november.

  • 16.00 uur: Ulrich uit Sauertal, elektriciteitsproducent – niet genoemd.
  • 13.00 uur: Baby fotoshoot, Helene Zipp uit Lautertal – gewonnen
  • 10 uur: Sonja Knill uit grote kamers, chip tuning – gewonnen
  • 7 uur: Nicole Kaiser uit Eltville, dataherstel voor mobiele telefoon. – gewonnen

Donderdag 31 oktober.

  • 16 uur Simone Sälzer uit Borgentreich, 1000€ kappersbon – gewonnen
  • 13.00 uur: Andreas van Hofbieber, kettingzaag – gewonnen
  • 10 uur: Peter van Herborn, Philips Smart-TV – gewonnen
  • 7 uur: Erik Dorn uit Münzenberg, 12.000€ Carport- gewonnen.

Woensdag 30 oktober.

  • 16.00 uur: Holger Gerhard van Buseck, sporthorloge – gewonnen
  • 13.00 uur: Mirko van Schlüchtern, laptop Acer Aspire – gewonnen
  • 10 uur: Speeltoren “Fort Fox” voor Markus van Laubach Freienseen – gewonnen
  • 7 uur: Bettina uit Zuid-Afrika, 2 vliegtickets naar Frankfurt – niet genoemd.

Dinsdag 29 oktober.

  • 16.00 uur: Meike uit Herbstein, zuigrobot Vorwerk – gewonnen
  • 13 uur: Daniela Rudolph uit Beselich, Wellensteyn jassen in partnerlook. – gewonnen
  • 10 uur: Martin Schmitt uit Friedberg, op maat gemaakte skischoenen – gewonnen.
  • 7 uur: Miele wasmachine, Markus Decher uit Alsfeld – een winnaar.

Maandag 28 oktober.

  • 16 uur: Tatoeageverwijdering + nieuw, Sandra uit Mainz-Kostheim – gewonnen
  • 13.00 uur: Silke uit Trebur, stoomoven – gewonnen
  • 10 uur: Julian Michel uit Großalmerode, drone DGI Mavick 2 Pro – gewonnen.
  • 7 uur: Badkamertegels voor Sandra uit Korbach – gewonnen

Vrijdag 25 oktober.

  • 16 uur: Katharina uit Marburg, speelgoedbon 1000€ – gewonnen
  • 13.00 uur: Christian uit Taunusstein, diepvriezer – gewonnen.
  • 10 uur: Christine van Lich, hondentransportdoos – gewonnen
  • 7 uur: Mario Eubel uit Fritzlar, Quad – gewonnen.

Donderdag 24 oktober.

  • 16.00 uur: 1100 Euro eettafel, Tanja uit Weinbach – gewonnen
  • 13.00 uur: Marianne van Fernwald-Steinberg, babybedje – gewonnen.
  • 10 uur: Mario uit Witzenhausen, instant camera – gewonnen.
  • 7 uur: Thorsten Becker uit Felsberg, Huawei P30 Pro – gewonnen.

Woensdag 23 oktober.

  • 16.00 uur: Katja Funk uit Münster, behang – gewonnen
  • 13.00 uur: Rijbewijs, Sandra uit Homberg – gewonnen.
  • 10:00: Michelle uit Bad Kreuznach, handtas – gewonnen
  • 7 uur: Marius Altmann uit Trentelburg, kas – gewonnen.

Dinsdag 22 oktober.

  • 16.00 uur: Drankje kost 40e verjaardag, Nicole Koch uit Homberg – gewonnen.
  • 13.00 uur: Gregor van Lindenfels, Google Pixel Mobile – gewonnen.
  • 10 uur: Thomas uit Arnsheim, matras en lattenbodem – niet genoemd.
  • 7 uur: Paard voor Martin’s processie, Bianca Hartmann uit Oberursel – gewonnen.

Maandag 21.10 uur.

  • 16.00 uur: Susanna van Asslar, motor – niet gebeld.
  • 13 uur: Luxe kippenhok, Annika Schmitz uit Angelburg – gewonnen
  • 10 uur: Daniela Gragusch uit Bourghaun, polshorloge – gewonnen.
  • 7 uur: 10.000€ keuken voor Dennis uit Wolfhagen – gewonnen

Vrijdag 18 oktober.

  • 16.00 uur: Tobias uit Frankfurt, tuinpomp – gewonnen
  • 13.00 uur: Kaartjes voor Bülent Ceylan, Christina uit Rüsselsheim – niet genoemd.
  • 10 uur: Martin Langhorst uit Wabern, Kärcher hogedrukreiniger – gewonnen.
  • 7 uur: Elektronisch toetsenbord, Mohamed van Hofgeismar – gewonnen.

Donderdag 17 oktober.

  • 16.00 uur: Jakob uit Harxheim, televisie – niet genoemd.
  • 13.00 uur: Lisa Henrich van Kefenrod, zitgroep – gewonnen.
  • 10 uur: Jacqueline van Neuental, koptelefoon – gewonnen.
  • 7 uur: Katja uit Grünberg, nieuwe bomen – gewonnen

Woensdag 16 oktober.

  • 16.00 uur Tanja Debus van Dietzhölztal, naaimachine – gewonnen
  • 13.00 uur: Francesco uit Groß-Umstadt, terrasplaten – gewonnen
  • 10 uur: Anja Widmann uit Neuberg, weekend in Parijs – gewonnen.
  • 7 uur: Opel Corsa voor Claudia uit Seligenstadt – gewonnen.

Dinsdag 15 oktober.

  • 16.00 uur: Verena van Ransbach-Baumbach, hondencamera – gewonnen
  • 13.00 uur: Andrea Korn uit Geisenheim, wasmachine/droger – gewonnen
  • 10 uur: Daniel Both uit Babenhausen, Ipad – gewonnen.
  • 7 uur: Ilona uit Bad Wildungen, verpleegbed – gewonnen

Maandag 14 oktober.

  • 16.00 uur: Johannes Genzler uit Reiskirchen, ActionCam – gewonnen
  • 1pm: Cybex kinderzitje, Carolin van Helsa – gewonnen
  • 10 uur: Ann-Kathrin uit Eiterfeld, rijlaarzen – gewonnen.
  • 7 uur: Jenny Nikolow uit Solms, dartsmachine – gewonnen.

Vrijdag 11 oktober.

  • 16.00 uur: Kathrin uit Dillenburg, metaaldetector – niet genaamd
  • 13.00 uur: Andreas uit Darmstadt, E-Scooter – gewonnen.
  • 10 uur: Thomas Stockhaus uit Rauschenberg, wijnkoelkast – gewonnen
  • 7 uur: Lisa Dittmann uit Idstein, cruise – gewonnen.

Donderdag 10 oktober.

  • 16.00 uur: Sabine Döring uit Rotenburg, Keukenhulp – gewonnen
  • 13.00 uur: Beatrice uit Ober-Ramstadt, Hollywood-swing – gewonnen.
  • 10 uur: Julia Heinz uit Wöllstadt, Star Wars Star Destroyer – gewonnen.
  • 7 uur: Houtkachel, Sandra Bortenhagen uit Jossgrund – gewonnen.

Woensdag 9 oktober.

  • 16.00 uur: Martina Buchert uit Kelkheim, hekwerkjassen – gewonnen.
  • 13.00 uur: Christian uit Offenbach, Hoverboard – gewonnen.
  • 10 uur: Christine Bock uit Sontra, inductiekookplaat – gewonnen.
  • 7 uur: Steffen uit Willingen, gazontractor – gewonnen

Dinsdag 8 oktober.

  • 16.00 uur: Pax-garderobe voor Sascha Brede uit Niestetal – niet genoemd.
  • 13.00 uur: Progressieve bril voor Andrea Weiß uit Idstein – gewonnen
  • 10 uur: Christiane Osterwind uit Bad Homburg, winterbanden – gewonnen.
  • 7 uur: Katja Olschina van Elz, Dyson Super Sonic haardroger – gewonnen.

Maandag 7 oktober.

  • 16.00 uur: Tanja Emrich uit Gedern, epilator – gewonnen
  • 13 uur: Niklas Bräunung uit Künzell, iPhone 11 Pro – gewonnen.
  • 10 uur: Kai Habermann uit Romrod, tuinhuisje – gewonnen
  • 7 uur: Dominik uit Heppenheim, cirkelzaag – niet genaamd

Vrijdag 4 oktober.

  • 16.00 uur: geschilderd van Herborn, dakkoffer – gewonnen
  • 13.00 uur: Bladblazer en stofzuiger, Silvana Schäfer uit Borken – niet genaamd
  • 10 uur: Vanessa uit Gudensberg, 55 inch QLed-TV – gewonnen.
  • 7 uur: Klimglijbaan voor Isabell Horch uit Mittenahr – niet genoemd.

Donderdag 3 oktober.

  • 16.00 uur: Jannik uit Lichtenfels, stookolie – geëxtraheerd
  • 13.00 uur: Sarah Brückner uit Bad Wildungen, 1 jaar oude mousserende wijnvoorraad – gewonnen.
  • 10 uur: 1 jaar achtbaan, Markus Möller uit Hemsbach – niet genoemd.
  • 7 uur: Eva Maria Seipp, Hans Grohe regenbui – niet genoemd.

Woensdag 2 oktober.

  • 16.00 uur: Stefan Löwing uit Münzenberg, Sonos Move-luidspreker – gewonnen
  • 13.00 uur: Melanie Kaiser uit Hünfelden, rijdt in een DTM-auto – gewonnen.
  • 10 uur: Reinhold Deissler uit Ringgau, sneeuwschuiver – gewonnen.
  • 7 uur: Simone Schulz van Erlensee, Cuba reis – gewonnen.

Dinsdag, 10/01.

  • 16.00 uur: Joachim Bott uit Wiesbaden, SLR-camera – gewonnen.
  • 13.00 uur: Sabina uit Friedrichsdorf, Boss leren jack – gewonnen.
  • 10 uur: Manuela uit Pfungstadt, LG koelkast – gewonnen.
  • 7 uur: Infraroodsauna voor Mayk Reinhardt uit Biebertal – gewonnen

Maandag 30 september.

  • 16.00 uur: Diana uit Wettenberg, trolley set – gewonnen.
  • 13.00 uur: Michael uit Breitscheid, hondenhok – gewonnen
  • 10 uur: Nico Zecher uit Künzell, Apple Watch – gewonnen.
  • 7 uur: Katja Pelzer uit Willingshausen, volautomatische koffiemachine – gewonnen

Vrijdag 27 september.

  • 16.00 uur: Bruidsjurk voor Lisa Bieber uit Haiger – gewonnen
  • 13.00 uur: Tino uit Flieden, Smartphone – gewonnen
  • 10 uur: Julia van Schwalmtal, jaarkaartje voor het zwembad – gewonnen.
  • 7 uur: Oleg uit Obertshausen, autodaktent – gewonnen.

Donderdag 26 september.

  • 16.00 uur: Crosstrainer, Kerstin Weber uit Weilburg – gewonnen
  • 13.00 uur: Susanne van Gelnhausen, Jogger Buggy – gewonnen.
  • 10 uur: Angelina Ulrich uit Burgwald, theemachine uit Vorwerk – gewonnen.
  • 7 uur: MacBook Pro, Ricardo uit Neuhof – gewonnen

Woensdag 25 september.

  • 16.00 uur: Annika uit Baunatal, Beamer – gewonnen
  • 13.00 uur: Jana-Jill uit Darmstadt, wasmachine – gewonnen
  • 10 uur: Yasmin van Brachttal, massagestoel – gewonnen
  • 7 uur: Nancy uit Hungen, 2200€ Gucci trainingspak – gewonnen.

Dinsdag 24 september.

  • 16.00 uur: Muzikale tickets “Lion King” voor Isabelle uit Melsungen – gewonnen
  • 13.00 uur: Daniel uit Bad Hersfeld, kinderfiets Woom Bike – gewonnen
  • 10 uur: Harry uit Gernsheim, tafelvoetbalspel – gewonnen.
  • 7 uur: Lisa uit Kassel, Unu E-Scooter – gewonnen.

Maandag 23 september.

  • 16.00 uur: Ines uit Bad Nauheim, Wellness dag voor 4 – gewonnen
  • 13.00 uur: Stefan van Selters, Amazon Echo Show – gewonnen.
  • 10 uur: Johannes uit Edertal, brandhout – gewonnen
  • 7 uur: Florian Kraus uit Kalbach, drone – gewonnen.

Vrijdag 20 september.

  • 16 uur: Conny uit Wallerstädten, Dirndlshopping met 5 meisjes – gewonnen
  • 13.00 uur: Zuigrobot uit Vorwerk, Erik uit Waldsolms – niet genoemd.
  • 10 uur: Marco uit Schwalmstadt, PlayStation 4 – niet genoemd.
  • 7 uur: Annette uit Hüttenberg, Snowboard – gewonnen

Donderdag 19 september.

  • 16.00 uur: Apple AirPods, Angel uit Groß-Umstadt – gewonnen.
  • 13.00 uur: Caroline van Wetzlar, hangmat met frame – niet genaamd
  • 10 uur: Stefanie uit Lampertheim, babydrager – gewonnen.
  • 7 uur: Judith uit Biedenkopf, jachtgeweer – gewonnen

Woensdag 18 september.

  • 16.00 uur: Jessica uit Weilburg, speeltoren – gewonnen
  • 13.00 uur: Mandy uit Undenheim, Thermomix TM6
  • 10 uur: Ramon uit Gemünden, tatoeagebon – gewonnen
  • 7 uur: Reis naar Lissabon voor Nina uit Lorsch – gewonnen.

Dinsdag 17 september.

  • 16.00 uur: Jens uit Groß-Zimmern, droger – gewonnen
  • 13.00 uur: Tiffany ketting voor Esther uit Oberursel – won
  • 10 uur: Openhaard voor Jennifer uit Amöneburg – gewonnen.
  • 7 uur: iPhone 11 voor Daniel uit Seligenstadt – gewonnen.

Maandag, 16.09.2019

  • 16.00 uur: Nils uit Gießen, espressomachine – gewonnen
  • 13.00 uur: Geraldine uit Beselich, kindertablet – niet gewonnen.
  • 10 uur: Julia uit Kassel, Samsung TV – gewonnen.
  • 7 uur: Whirlpool voor Dagmar uit Rüsselsheim – gewonnen

Terug: Doe een wens bij FFH!

FFH wenst u een loterij
Doe een wens voor de winnaarslijst 2019

Ook deze keer ben ik weer voor jullie bij de radio en schrijf ik live de tikker met de getekende wensen. Voor degenen die de FFH-actie nog niet kennen, zal ik de belangrijkste dingen nog eens samenvatten. Of je neemt de shortcut en passeert hier bij Radio FFH om uw zeer persoonlijke wens uit te laten komen. Veel geluk voor iedereen! Alleen degenen die meedoen kunnen winnen. GlimlachEn alleen, Als u de pagina bijwerkt tijdens de tekentijden, ziet u ook de nieuwe tekst met de getekende wens!

De populaire FFH-campagne gaat op 16 september 2019 de volgende ronde in. Tot die tijd: Sla deze pagina op in de snelkoppelingen, en als u meer over mij wilt weten, nodig ik u uit om een bezoek te brengen aan Instagram of Pinterest om langs te komen.

Zoals bij elke wedstrijd van Radio FFH bied ik een platform aan waarop ik de getekende wensen voor u tijdig noteer. Dus ik geef iedereen die niet naar de radio kan luisteren tijdens de tekenmomenten de gelegenheid om op tijd de getekende wens te horen.

Spelregels Maak een wens 2019 – FFH

De tekeningen vinden plaats van maandag tot en met vrijdag om 7, 10, 13 en 16 uur. Als uw wens is getekend, bel dan de FFH-telefoon onder 069-19725 op. Je hebt precies twee nummers om op te roepen.

Disclaimer

Ik kan niet garanderen dat alle trekkingen op tijd worden stopgezet. In het verleden is het goed gelukt als je lezer ook een bijdrage levert door middel van commentaar. Commentaar zal direct en zonder matiging worden gepubliceerd tijdens de tekentijden. Dit helpt als een vergadering of een radiostoring mijn plannen in de weg staat. Deze blog is onafhankelijk van Radio FFH!
Grafisch © Hitradio FFH
PS: Lezers zijn ongelooflijk belangrijk voor een blog! Veel succes met Doe een wens!

Bedankt voor het lezen en groetjes,

Madam Lotte

Lotte

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Terug naar boven